Rewal – malownicza miejscowość wypoczynkowa, położona na wysokim brzegu klifowym, powietrze nasycone jodem, bardzo dużo atrakcji przyciąga turystów przez cały rok. Na plaży w okresie letnim na wczasowiczów czeka zjeżdżalnia wodna, przejażdżki motorówką, dmuchanym bananem i inne wodne sporty. Rewal to także malownicze trasy rowerowe prowadzące wzdłuż wybrzeża. Odbywa się tu wiele imprez kulturalnych i zawodów sportowych.

Głównymi atrakcjami Rewala są Park Wieloryba, gdzie znajduje się ok. 100 modeli ryb i ssaków morskich w oryginalnych rozmiarach. Baza rybacka w Rewalu to wyjątkowe miejsce gdzie wczesnym rankiem miejscowi rybacy wypływają na morze. Wracają przed zachodem słońca a na nich czeka już grono smakoszy świeżych ryb. Kolorowe rybackie kutry są nieodłącznym elementem krajobrazu. Ciuchcia "Retro" - zabytkowy skład ciągnięty przez piękny parowóz jedzie wzdłuż wybrzeża zatrzymując się w kolejnych miejscowościach Gminy Rewal.
 Taras widokowy  znajduje się, 80 metrów od apartamentów Rezydencji Mare Balticum   , skąd można podziwiać najpiękniejsze, rewalskie wschody i zachody słońca.
 Będąc tam warto odwiedzić także Aleję Zakochanych z ławeczką Romea i Julii lub pospacerować Aleją Różaną na której znajduje się aż 148 gatunków róż .


 

ZAPRASZAMY DO NASZYCH APARTAMENTÓW

 

 

Logowanie

polnet.info @2024